Buy GSUIVEER 9.6V 900mAh Exit Sign Emergency Light Battery Compatible with BBAT0043A BAT9.6V700 BBAT0044A BAA-96 Unitech ELB-B003 ELBB003 Lithonia ELB-B004 ELBB004 OSI OSA228 DANTONA CUSTOM-306-U (2 Pack): Emergency Light Fixtures - desertcart.com โ FREE DELIVERY possible on eligible purchases
| ASIN | B0D3L6YPG1 |
| Antenna Location | Commercial Lighting |
| Battery Capacity | 900 Milliamp Hours |
| Battery Cell Type | NiCAD |
| Best Sellers Rank | #74,129 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #9 in Commercial Emergency Light Fixtures |
| Brand | GSUIVEER |
| Built-In Media | 2 pack x 9.6v 900mah exit sign emergency light battery |
| Compatible Phone Models | work for the following models: BBAT0043A Battery Battery AA900 ELB B004 9.6V 700MAH BBAT 0043 A Battery BBAT-0043-A Battery BAA-96 BAA96 BBAT0044A AA900MAH 9.6V BCN800-8BWP-CE005 COMBOG-ST2 COMBGOGST2 CUSTOM-306-U ELB-B003 ELBB003 ELB-B004 ELBB004 EBE306 EBE-306 Ni-CD AA700MAH 9.6V OSA228 OSA-228 BAT9.6V700 BBAT0043A TOPA ni-cd aa700mah 9.6v. |