| ASIN | B00CJCSIIS |
| Best Sellers Rank | #29,302 in Automotive ( See Top 100 in Automotive ) #29 in Motorbike Tie-Downs |
| Brand Name | KTM |
| Color | Black,Orange |
| Compatible with Vehicle Type | Motorcycle |
| Customer Reviews | 4.8 4.8 out of 5 stars (457) |
| Fastener Type | Hook |
| Hardware Material | Stainless Steel |
| Included Components | Cargo Strap |
| Item Dimensions L x W | 188L x 3.8W centimeters |